RoadShow 2024 – Honza Albrecht (MasterChef 2023)

Vědomé vaření Honzy Albrechta – sleduj cestu Honzy Albrechta po celé ČR. Představení lokálních podniků a lokálních partnerů , farem a surovin.

Spojujeme profíky s amatéry. Chce nabídnout všem podnikům možnost se prezentovat a ukázat své přednosti. V gastronomii působím dvacet let a zkušenosti z provozu mám nespočet. Vždy mě to však táhlo do kuchyně. Vzhlížím ke kuchařům a soutěž Masterchef mi pomohla dostat se blízko k nim a splnit si sen stát se jedním z nich. Nyní mám šanci navštěvovat podniky a koukat pod ruce těm nejlepším a učit se. Tohle vše bych rád otevřel a ukázal vám všem, co vše stojí za skvělou gastronomií. Dalším úkolem je poukázat na podniky, které nejsou tolik v záři reflektorů, přesto jsou plné gastrosrdcařů, kteří poctivě den za dnem odvádějí skvělou práci. Restaurace dostávají poslední roky jednu ránu za druhou a vím jak těžké je dnes něco takového dělat. Náš projekt není o tom, že přijdeme a budeme s vážným výrazem upozorňovat na všechno co je špatně. Pozitivní motivace a přístup je to co funguje. Chceme mluvit o vašich přednostech a tam kde budeme cítit prostor pro zlepšení poskytneme konstruktivní zpětnou vazbu, která zůstane mezi námi. Naším cílem je propojovat profíky, amatéry, nadšence, gastrocelebrity a tiché nenápadně dříče, kterých je v gastru nejvíce. Jídlo je to co nás spojuje.

Sůl & Řepa patřila Janu Albrechtovi, Strakonice 25-26.1.2024
Kavárna Lékárna by City Roasters v Karlových Varech
18.-19.1.2024 – BAR ÚL – Havlíčkuv Brod
Aparthotel Svatý Vavřinec + Honza Albrecht(MasterChef 2023) v Peci pod Sněžkou
31.12.2023 Silvestrovské menu BAZAR Klánovice

#masterchef #HonzaAlbrecht #BazarKlanovice #silvestr #VedomeVareni #roadtrip #RoadShow #MasterChefCZ #AlbrechtakVari #JanAlbrecht #recepty